Atribuită Cumpărare directă

ANVELOPA 285/70R19.5 146/1044M DIRECTIE

Număr anunț
DA35592540
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
AUTOMIX SRL (CUI 15124775)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.470,59 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
24.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.470,59 RON