Atribuită Cumpărare directă

Kitt T,Cartuse Toner NOI,Sistem+licenta Windows 1,Multifunctional Laser Mono Canon I-Sensys MF463d

Număr anunț
DA35589808
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
Furnizor / câștigător
SC EVOLUTION PROFESIONAL IT SERVICE SRL (CUI 30282612)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.462,21 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
24.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.462,21 RON