Atribuită Cumpărare directă

DSNASB_intretinere teren turnisor

Număr anunț
DA35592547
Autoritate contractantă
R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI 1589932)
Furnizor / câștigător
AXA UNO SRL (CUI 31760782)
Cod CPV
77314000-4 · Servicii de intretinere a terenurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
24.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON