Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,0% sub estimat
Achiziție pesticide
- Număr anunț
- SCN1063047
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Cartof Tirgu Secuiesc (CUI RO14829298)
- Furnizor / câștigător
- NOVA CHEM SRL (CUI 16895980)
- Cod CPV
- 24451000-0 · Pesticide (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 384.000 RON
- Valoare atribuită
- 318.583,80 RON 17,0% sub estimat
- Data publicării
- 13.02.2020 15:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1033654
- Termen limită
- 20.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1076768
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVA CHEM SRL CUI RO 16895980
Valoare atribuită
318.583,80 RON
din 384.000 RON estimat
17,0%
Adjudecat la 83,0% din estimat · economie 65.416,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.