Acasă · Licitații
· Servicii de dezvoltare de software de prelucrare de tranzactii si de software personalizat (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 87,6% sub estimat
Implementarea unui sistem informatic destinat gestiunii informatiilor si fluxurilor de lucru din cadrul Fondului de garantare a asiguratilor
- Număr anunț
- CN1021197
- Autoritate contractantă
- FONDUL DE GARANTARE A ASIGURATILOR (CUI 34952340)
- Furnizor / câștigător
- ZIPPER SERVICES SRL (CUI 16723187)
- Cod CPV
- 72232000-0 · Servicii de dezvoltare de software de prelucrare de tranzactii si de software personalizat (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 965.560 RON
- Valoare atribuită
- 119.662,76 RON 87,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.05.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1042382
- Termen limită
- 22.06.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 097-231772
- Documentație de atribuire
- DF1083894
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ZIPPER SERVICES SRL CUI RO 16723187
Asociați 1
BITHAT SOLUTIONS SRL CUI 36710980
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ENTERPRISE CONCEPT SRL CUI RO18092333
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SOFTWARE IMAGINATION & VISION S.R.L. CUI 41963989
Valoare atribuită
119.662,76 RON
din 965.560 RON estimat
87,6%
Adjudecat la 12,4% din estimat · economie 845.897,24 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.