Atribuită Cumpărare directă

PACHET ALIMENTE APRILIE 2024 - 2

Număr anunț
DA35573064
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA PLENITA (CUI 15947224)
Furnizor / câștigător
LIANA MAGGEN S.R.L. (CUI 44355960)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.106 RON
Data publicării
22.04.2024 13:50
Data finalizării
24.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.106 RON