Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mobilier pentru dotarea Căminului Cultural

Număr anunț
DA35589071
Autoritate contractantă
Comuna Cocora (CUI 4427943)
Furnizor / câștigător
FUSEA IULIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 28160001)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.302 RON
Valoare atribuită
16.302 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
24.04.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.302 RON

din 16.302 RON estimat