Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE HARTIE PT COPIATOR PT CIAPAD SF NECTARIE

Număr anunț
DA35591477
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
153,50 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
24.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153,50 RON