Atribuită Cumpărare directă

UPS Rackabil cu 5 prize TED004055, 2000VA, 1800W, LCD

Număr anunț
DA35592650
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA VASLUI (CUI 11495517)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
31311000-9 · Alimentare de la retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.928,55 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
24.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.928,55 RON