Atribuită
Cumpărare directă
DIVERSE ECHIPAMANTE CONFORM COMANDA NR.850 / 18.04.2024
- Număr anunț
- DA35601725
- Autoritate contractantă
- MUZEUL SATULUI BANATEAN (CUI 12546597)
- Furnizor / câștigător
- DATAMAX LINE SRL (CUI 16824238)
- Cod CPV
- 39300000-5 · Diverse echipamente (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 4.882,35 RON
- Data publicării
- 24.04.2024 13:50
- Data finalizării
- 24.04.2024 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.