Atribuită Cumpărare directă

Jaluzele verticale CORRA 5043

Număr anunț
DA35591089
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA PORTURILOR DUNARII FLUVIALE S.A. GIURGIU (CUI 1284717)
Furnizor / câștigător
GINOVI SISTEM SECURITY SRL (CUI 32623198)
Cod CPV
39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
578,60 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
24.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

578,60 RON