Atribuită Cumpărare directă

Super RTV Silicon negru 200 ml WURTH

Număr anunț
DA35566186
Autoritate contractantă
U.M. 0172 Dragalina (CUI 8526893)
Furnizor / câștigător
WURTH ROMANIA SRL (CUI 5175127)
Cod CPV
24590000-6 · Siliconi primari (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
705,60 RON
Data publicării
19.04.2024 13:50
Data finalizării
25.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

705,60 RON