Atribuită Cumpărare directă

hartie copiator A 4 și A3

Număr anunț
DA35586680
Autoritate contractantă
PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.917 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
25.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.917 RON