Atribuită Cumpărare directă

SERVICII MEDICINA MUNCII

Număr anunț
DA35581792
Autoritate contractantă
Centru Judetean de Resurse si Asistenta Educationala (CUI 21543808)
Furnizor / câștigător
CARE HGT SRL (CUI 33461760)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
797,50 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
25.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

797,50 RON