Atribuită Cumpărare directă

Turbosuflantă pentru stins incendii.

Număr anunț
DA35602688
Autoritate contractantă
COMUNA PARGARESTI (CUI 4277862)
Furnizor / câștigător
OVISTIL-FLOR SRL (CUI 28421530)
Cod CPV
37314000-2 · Instrumente de suflat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.511,76 RON
Data publicării
24.04.2024 13:50
Data finalizării
25.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.511,76 RON