Atribuită Cumpărare directă

Furnituri de birou - Management de Caz

Număr anunț
DA35585388
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi (CUI 17157183)
Furnizor / câștigător
ZOLKMARIGAB SRL (CUI 29859220)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.676,24 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
25.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.676,24 RON