Atribuită Cumpărare directă

Fluanxol Depot 20mg/ml x 1ml x 10 fiole / FLUPENTHIXOLUM

Număr anunț
DA35602445
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL CLUJ-NAPOCA (CUI 4547117)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
234,60 RON
Data publicării
24.04.2024 13:50
Data finalizării
25.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234,60 RON