Atribuită Cumpărare directă

GLUCOSE B BRAUN 50 MG/ML*10 FLAC*500 ML SOL PERF

Număr anunț
DA35594850
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33692700-4 · Solutii de glucoza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.480 RON
Data publicării
24.04.2024 13:50
Data finalizării
25.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.480 RON