Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Furnizare aparate de radiologie

Număr anunț
CN1021264
Autoritate contractantă
SPITALUL PROF. DR. CONSTANTIN ANGELESCU (CUI 4192936)
Furnizor / câștigător
EDITRONIC INTERNATIONAL SRL (CUI 7524568)
Cod CPV
33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.253.000 RON
Valoare atribuită
1.250.620 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
21.05.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1047466
Termen limită
23.06.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 099-236899
Documentație de atribuire
DF1084283

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 1.250.620 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lor 1 - Aparat radiologie digital mobil EDITRONIC INTERNATIONAL 1.250.620 RON
2 APARAT DE RADIOLOGIE DIGITALA (GRAFIE SI SCOPIE)

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
SRM MEDICAL SRL CUI RO 18746225
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.250.620 RON

din 1.253.000 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 2.380 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.