Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Cartușe de toner
- Număr anunț
- SCN1063108
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA PARCURI SI GRADINI BUCURESTI S.A. (CUI 37938154)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.610 RON
- Valoare atribuită
- 48.721,42 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 14.02.2020 13:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1038088
- Termen limită
- 02.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1076855
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
48.721,42 RON
din 49.610 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 888,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.