Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,2% sub estimat
Contract de achizitie publica de furnizare echipament de securitate IT (hardware și licențe software aferente)
- Număr anunț
- SCN1063107
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117.647 RON
- Valoare atribuită
- 107.990 RON 8,2% sub estimat
- Data publicării
- 14.02.2020 13:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1034208
- Termen limită
- 02.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1076854
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Valoare atribuită
107.990 RON
din 117.647 RON estimat
8,2%
Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 9.657 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.