Anulată
Anunț de participare
Servicii de organizare de evenimente (concursuri tematice) pentru implementarea masurilor educative care insotesc distributia fructelor si produselor lactate in cadrul Programului pentru scoli al Romaniei, in judeţul Bacău pentru anul scolar 2019-2020
- Număr anunț
- SCN1063099
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 938.077,40 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 14.02.2020 12:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1049231
- Termen limită
- 26.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1076641
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa nr 1.1 la Caietul de sarcini -LOT2.pdf.p7s
- Anexa nr 1.2 la Caietul de sarcini-LOT1.pdf.p7s
- Anexa privind estimarea valorii.xlsx.p7s
- Anexe pentru derulare contracte.rar.p7s
- Caiet de sarcini -LOT 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini -LOT 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1076641.pdf
- GHIDUL SOLICITANTULUI EDITIA II revizia 1 APIA.pdf.p7s
- HCJ nr 255 din 30.11.2019 MASURI EDUCATIVE 2019-2020.pdf.p7s
- Model Contract -SERVICII -MASURI EDUCATIVE FRUCTE.doc.p7s
- Modele de formulare MASURI EDUCATIVE.doc.p7s
Loturi (2)
Estimat: 938.077,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de organizare de evenimente (concursuri tematice) pent… | 209.652 RON | Anulat | — |
| 2 | Servicii de organizare de evenimente (concursuri tematice) pent… | 728.425,40 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PROGO OFFICE SRL CUI 35709596
Subcontractanți 1
BALCANIC FOOD LOGISTIK S.R.L. CUI RO32007856
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.