Atribuită Cumpărare directă

Alegeri 2024- Tonere

Număr anunț
DA35601936
Autoritate contractantă
Orasul Berbesti (Consiliul Local Berbesti) (CUI 2541355)
Furnizor / câștigător
INFONET SERVICE SRL (CUI 18070858)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
638,66 RON
Data publicării
24.04.2024 13:50
Data finalizării
25.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,66 RON