Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: |1 INFINEZZA MONOROLA MAX 500 buc 72.00x8.20/ron fara TVA/buc 2 INFINEZZA HARTIE I

Număr anunț
DA35605436
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Bogdan Voda Viseu de Sus (CUI 3627943)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.709,08 RON
Data publicării
24.04.2024 13:50
Data finalizării
25.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.709,08 RON