Atribuită Cumpărare directă

BANDA ARICI CABLURI 5M 10MM NEGRU TESA

Număr anunț
DA35600075
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02532 BUCURESTI (CUI 4266812)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
127,40 RON
Data publicării
24.04.2024 13:50
Data finalizării
25.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,40 RON