Atribuită Cumpărare directă

Actualizare carte funciară -MUZEUL JUDETEAN IALOMITA

Număr anunț
DA35583077
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
TOPSOFT CAD S.R.L. (CUI 35981697)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
25.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON