Atribuită Cumpărare directă

pachet tonere

Număr anunț
DA35601395
Autoritate contractantă
Universitatea Aurel Vlaicu din Arad (CUI 3519500)
Furnizor / câștigător
ARTIZ VEST SRL (CUI 17457423)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.950,94 RON
Data publicării
24.04.2024 13:50
Data finalizării
25.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.950,94 RON