Atribuită Cumpărare directă

KIT TUB CONECTOR PACIENT DE JOASA PRESIUNE SPIRALAT IN T COD ZY5152 = MAI 2024 = FE 716 / 24.04.2024

Număr anunț
DA35612722
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
44164310-3 · Tuburi si racorduri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
25.04.2024 13:50
Data finalizării
25.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON