Atribuită Cumpărare directă

Furnizare si montare plăcuțe de semnalizare a statutului de monument istoric (62 buc.)

Număr anunț
DA35585147
Autoritate contractantă
Municipiul Timisoara (CUI 14756536)
Furnizor / câștigător
OBLIK SRL (CUI 18752987)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
124.000 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
25.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124.000 RON