Atribuită Cumpărare directă

CUPTOR FOTOPOLIMERIZARE LAMPA 4UVA SONG YOUNG - 01050-230V

Număr anunț
DA35598018
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
DENTOTAL PROTECT SRL (CUI 6812309)
Cod CPV
33126000-9 · Aparate de stomatologie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.874,88 RON
Data publicării
24.04.2024 13:50
Data finalizării
25.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.874,88 RON