Atribuită Cumpărare directă

Pachet sistem de monitorizare prin GPS

Număr anunț
DA35602799
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Management Salubrizare si Protectia Mediului (CUI 37143859)
Furnizor / câștigător
S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L. (CUI 15105501)
Cod CPV
71700000-5 · Servicii de monitorizare si de control (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.536 RON
Data publicării
24.04.2024 13:50
Data finalizării
25.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.536 RON