Atribuită Cumpărare directă

Licențe pentru encodere D9036 (3 loturi)

Număr anunț
DA35587065
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
Furnizor / câștigător
SOFTTEL CONSULTING S.R.L. (CUI 15357738)
Cod CPV
48219600-2 · Pachete software pentru multiplexor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
215.273,83 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
25.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

215.273,83 RON