Atribuită Cumpărare directă

Tubulatură copii/adulți, originala pt. Ventilatorul ZOLL/Linie CO2/Linie CO2defibrilatorul X Series

Număr anunț
DA35615616
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SIBIU (CUI 7497072)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.702,50 RON
Data publicării
25.04.2024 13:50
Data finalizării
26.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.702,50 RON