Atribuită Cumpărare directă

Saboti medicali-ALBI din piele naturala Ovamedline

Număr anunț
DA35573950
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
18832000-0 · Incaltaminte speciala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.328 RON
Data publicării
22.04.2024 13:50
Data finalizării
26.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.328 RON