Atribuită Cumpărare directă

Reparatii curente la Camin cultural in loc. Osand

Număr anunț
DA35595913
Autoritate contractantă
COMUNA HUSASAU DE TINCA (CUI 4349020)
Furnizor / câștigător
ROXTINC S.R.L. (CUI 24080783)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.898 RON
Data publicării
24.04.2024 13:50
Data finalizării
26.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.898 RON