Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,0% sub estimat
Servicii dezvoltare, proiectare, implementare, operaționalizare și testare sistem informatic integrat în cadrul proiectului „Planificare strategică și simplificare administrativă pentru o dezvoltare sustenabilă a județului Călărași” - Cod SIPOCA 569/MySMIS 126537
- Număr anunț
- CN1021287
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
- Cod CPV
- 72262000-9 · Servicii de dezvoltare software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.433.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.145.700 RON 20,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1041869
- Termen limită
- 24.06.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 100-241060
- Documentație de atribuire
- DF1084415
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
GREENSOFT SRL CUI RO 14914784
Asociați 1
FOCALITY SRL CUI RO 23154424
Valoare atribuită
1.145.700 RON
din 1.433.000 RON estimat
20,0%
Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 287.300 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.