Atribuită
Anunț de participare
Proiectare si executie de lucrari pentru obiectivul: “REABILITARE, Etajare si Extindere Corp C2 “
- Număr anunț
- SCN1063200
- Autoritate contractantă
- CENTRU SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA CRISTAL (CUI 4454930)
- Furnizor / câștigător
- CHINTOFLOR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 6390298)
- Cod CPV
- 45214200-2 · Lucrari de constructii de institutii scolare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.735.293,85 RON
- Valoare atribuită
- 1.735.290 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 15:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1041276
- Termen limită
- 17.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1076983
Documente
Documentația de atribuire
- Avize_s.pdf
- Caiet de sarcini executie lucrari modif.-semnat.doc.p7s
- Devize Cristal_s.pdf
- FisaDate_DF1076983.pdf
- Formulare 1-16-semnat.doc.p7s
- Parte scrisa Cristal_s.part1.rar
- Parte scrisa Cristal_s.part2.rar
- Piese desenate Cristal_s.pdf
- Propunere Contract de lucrari-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CHINTOFLOR CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 6390298
Asociați 1
BHPROINV SRL CUI 37676932
Valoare atribuită
1.735.290 RON
din 1.735.293,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro