Atribuită
Anunț de participare
Servicii de salubritate - ridicarea, transportul si valorificarea/depozitarea deseurilor menajere (fractia umeda si uscata)
- Număr anunț
- SCN1063189
- Autoritate contractantă
- Comuna Boroaia (CUI 4326787)
- Furnizor / câștigător
- FRITEHNIC S.R.L. (CUI 32391250)
- Cod CPV
- 90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 304.000 RON
- Valoare atribuită
- 304.000 RON
- Data publicării
- 17.02.2020 14:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1033595
- Termen limită
- 27.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1076970
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 304.000 RON Adjudecat: 304.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de colectare , transport si depozitare deseuri menajer… | 144.000 RON | — | |
| 2 | Servicii de clectare, transport si valorificare deseuri menajer… | 160.000 RON | Fritehnic | 304.000 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRITEHNIC S.R.L. CUI 32391250
Valoare atribuită
304.000 RON
din 304.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro