Atribuită Anunț de participare

Furnizare Carne de porc si vita

Număr anunț
SCN1063160
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
Furnizor / câștigător
ANDROMI COM SRL (CUI 5198520)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369.432 RON
Valoare atribuită
384.820 RON
Data publicării
17.02.2020 10:44
Anunț de atribuire
SCNA1033310
Termen limită
25.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1076897

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANDROMI COM SRL CUI RO 5198520

Valoare atribuită

384.820 RON

din 369.432 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.