Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 56,5% sub estimat
Furnizare consumabile medicale
- Număr anunț
- SCN1063158
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ALBA (CUI 9266163)
- Furnizor / câștigător
- BIZMED SRL (CUI 27647093)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195.442 RON
- Valoare atribuită
- 85.056,16 RON 56,5% sub estimat
- Data publicării
- 17.02.2020 10:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1035254
- Termen limită
- 04.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1076922
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIZMED SRL CUI 27647093
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AQUATOR SRL CUI RO 15651244
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TEHNOFARM S.R.L. CUI 15403176
Valoare atribuită
85.056,16 RON
din 195.442 RON estimat
56,5%
Adjudecat la 43,5% din estimat · economie 110.385,84 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.