Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,7% sub estimat

Achizitie si transport Agregate naturale si concasate de balastiera

Număr anunț
SCN1063256
Autoritate contractantă
SOCIETATEA PENTRU LUCRARI DE DRUMURI SI PODURI REISER SA (CUI 10470956)
Furnizor / câștigător
AUTOSAS SRL (CUI 3414112)
Cod CPV
14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
445.000 RON
Valoare atribuită
401.970 RON 9,7% sub estimat
Data publicării
18.02.2020 12:57
Anunț de atribuire
SCNA1034004
Termen limită
26.02.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1077078

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTOSAS SRL CUI RO3414112
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
ELECTRICOPET SRL CUI RO15747927

Valoare atribuită

401.970 RON

din 445.000 RON estimat 9,7%

Adjudecat la 90,3% din estimat · economie 43.030 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.