Atribuită
Anunț de participare
Furnizare, instalare, punere in functiune si instruire personal AparaturaMedicalaGenerala- Lot 4
- Număr anunț
- CN1018953
- Autoritate contractantă
- Municipiul Marghita (CUI 4348947)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 442.107,37 RON
- Valoare atribuită
- 441.970,02 RON
- Data publicării
- 18.02.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1045900
- Termen limită
- 20.03.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 034-079332
- Documentație de atribuire
- DF1076706
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
REGIO MED SRL CUI RO 31388540
Subcontractanți 3
ARGUS OPTIK SRL CUI RO 18103793
NITECH SRL CUI RO 13890865
ELMED MEDICAL SRL CUI RO 11017750
Valoare atribuită
441.970,02 RON
din 442.107,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro