Atribuită Cumpărare directă

Masina de taiat beton si asfalt

Număr anunț
DA35599649
Autoritate contractantă
COMPANIA AQUASERV S.A (CUI 10755074)
Furnizor / câștigător
MOLDVIOCOM SRL (CUI 5076190)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
11.990 RON
Data publicării
24.04.2024 13:50
Data finalizării
26.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.990 RON