Atribuită Cumpărare directă

Acumulator AGM TED Deep Cycle pentru vehicule electrice TED003782, 12 V, 25 A

Număr anunț
DA35617813
Autoritate contractantă
TEATRUL MAGHIAR DE STAT CLUJ-NAPOCA (CUI 4288411)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
579,57 RON
Data publicării
25.04.2024 13:50
Data finalizării
26.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

579,57 RON