Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,4% sub estimat

Achiziția de tablete cu pen, pentru personalul MLPDA/AMPOR

Număr anunț
CN1021355
Autoritate contractantă
Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.000 RON
Valoare atribuită
27.270 RON 17,4% sub estimat
Data publicării
27.05.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1038606
Termen limită
29.06.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 101-243715
Documentație de atribuire
DF1084721

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

27.270 RON

din 33.000 RON estimat 17,4%

Adjudecat la 82,6% din estimat · economie 5.730 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.