Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Executie lucrari pentru obiectivul ”Modernizare drumuri in satul Badeni DC 151 si DS 188, Comuna Scobinti, judetul Iasi”

Număr anunț
SCN1063334
Autoritate contractantă
COMUNA SCOBINTI (CUI 4541270)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT & DRUM SRL (CUI 14719007)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
893.748,78 RON
Valoare atribuită
893.226 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
19.02.2020 12:23
Anunț de atribuire
SCNA1037281
Termen limită
12.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1077191

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCT & DRUM SRL CUI RO 14719007
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCTII GABAP CUI RO28474977

Valoare atribuită

893.226 RON

din 893.748,78 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 522,78 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.