Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat
Achizitie buldoexcavator
- Număr anunț
- SCN1063331
- Autoritate contractantă
- SC EDILITARA PUBLIC SA TG-JIU (CUI RO27295841)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 378.151 RON
- Valoare atribuită
- 371.100 RON 1,9% sub estimat
- Data publicării
- 19.02.2020 12:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1035339
- Termen limită
- 09.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1077172
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Valoare atribuită
371.100 RON
din 378.151 RON estimat
1,9%
Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 7.051 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.