Atribuită
Cumpărare directă
Servicii analize ape uzate cf anunt ADV1420655/16.04.2024
- Număr anunț
- DA35620539
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI 8296093)
- Furnizor / câștigător
- BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
- Cod CPV
- 90733100-5 · Servicii de monitorizare sau control al poluarii apelor de suprafata (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 4.980 RON
- Data publicării
- 26.04.2024 13:50
- Data finalizării
- 26.04.2024 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.