Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Servicii prevenire, protectie asistenta tehnica privind securitatea si sanatatea in munca

Număr anunț
DA35603465
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
Furnizor / câștigător
ELECTROPULS SRL (CUI 17429210)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
24.04.2024 13:50
Data finalizării
26.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON