Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI INTRETINERE SPATII VERZI PRIMARIA VLADAIA

Număr anunț
DA35570731
Autoritate contractantă
COMUNA VLADAIA (PRIMARIA VLADAIA) (CUI 6341589)
Furnizor / câștigător
AG EXPERT RECORDS S.R.L. (CUI 40117973)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
47.288 RON
Data publicării
22.04.2024 13:50
Data finalizării
26.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.288 RON